Årsmötet 2021

I söndags hölls Fighter Centre IF:s årsmöte och nu finns protokollet på hemsidan.

För första gången hölls årsmötet digitalt via teams, men större delen av styrelsen var på plats för hålla i mötet.

Styrelsen är i stort sett oförändrad med endast ett nyval. Nathalie Lycén avgick som styrelseledamot och istället valdes Jila Javanbakht. Föreningen tackar Nathalie för hennes insats i styrelsen (hon sitter fortsatt i juridiska kommittén) och hälsar Jila välkommen!

På bilden från vänster: Carl Heldtander (en av föreningens två revisorer), Andreas Juhlin (kassör), Lena Olsson (ordförande), Martin Wallen (ledamot), Anna Johansson (ledamot), Jila Javanbakht (sekreterare), Besam Yousef (suppleant, ryggen mot kameran) samt Niklas Enander (ledamot).

Här kan du hitta föreningens funktionärer, kommittéer samt protokoll.

Publicerad: